Witamy!

Nie masz czasem wrażenia, że w sieci pojawia się więcej informacji o interesujących Cię zagadnieniach niż jesteś w stanie "skonsumować"? Czy często jest tak, by trafić na wartościowy tekst musisz przeczytać ileś mniej wartościowych materiałów? Interesujesz się ekonomią, finansami lub inwestowaniem i szukasz zbioru interesujących publikacji w tej tematyce? Chciałbyś znaleźć uzupełnienie Twoich codziennych źródeł informacji?

Właśnie dlatego Grupa Share Economics jest dla Ciebie!

Share Economics to grupa mailingowa, której członkowie dzielą się między sobą znalezionymi w sieci interesującymi tekstami, raportami, grafikami lub innymi publikacjami z zakresu szeroko pojętej tematyki ekonomicznej, finansowej oraz giełdowej. Share Economics została stworzona jako grupa dyskusyjna w serwisie Google. Grupa powstała w listopadzie 2012 roku z inicjatywy członków Koła Naukowego Rynków Kapitałowych INDEX działającego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Początkowo była przeznaczona tylko dla aktywnych członków INDEX'u, jednak osoby zarządzające Grupą zdecydowały się rozszerzyć jej zasięg, dlatego teraz każdy może się do niej przyłączyć.

Im więcej członków naszej Grupy, tym więcej interesujących treści przez nich wyszukiwanych i dalej udostępnianych. W Share Economics ważny jest wymiar społecznościowy - to członkowie grupy znajdują publicznie dostępne w sieci materiały i z własnej woli dzielą się nimi z pozostałymi członkami.

Share Economics to nie tylko bieżące wiadomości od członków, to również w pewnym sensie katalog linków do interesujących stron i portali. Klikając w link w wiadomości od członka Grupy nie tylko przenosimy się do źródła pojedynczej informacji - mamy możliwość poznać i przeszukać całość materiałów tam zgromadzonych. Dodatkowo, zbiór wysłanych do tej pory wiadomości tworzy swoiste archiwum informacji, do którego zawsze można wrócić. Zobacz, co zawierają przykładowe wiadomości opublikowane na Grupie!

Zanim dołączysz do Grupy zapoznaj się z naszymi zasadami i polityką prywatności. Aby dołączyć, kliknij na link po prawej stronie (lub tutaj bezpośrednio), a zostaniesz przeniesiony do naszej grupy dyskusyjnej. Jeśli nie korzystasz z konta Google i masz problemy z dołączeniem do Grupy - prosimy o kontakt na share.economics@gmail.com. Po dołączeniu możesz wysłać wiadomość do członków Grupy pisząc na adres share_economics@googlegroups.com lub założyć nowy temat bezpośrednio na stronie Grupy w serwisie grup dyskusyjnych Google. 

Miłej lektury!